Torby i plecaki

Torby i plecaki w naszym asortymencie są różnorodne. Chodzi o to, aby każdy mógł w nim znaleźć taki produkt, który najlepiej reprezentuje daną markę. Oferujemy więc plecaki i torby sportowe, organizery, torby na laptopy, a nawet nesesery. Czy to oznacza, że taka metoda promocji jest droga? Niekoniecznie. Ceny toreb i plecaków różnią się, dlatego bez problemu można znaleźć coś na swoją kieszeń. Przykładowo, atrakcyjnym cenowo upominkiem jest ekologiczna torba na zakupy.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-12 z 167

na stronę
Ustaw kierunek rosnący
 1. Torba bawełniana 3842-SH Jaszz
  Torba bawełniana 3842-SH Jaszz
  Już od 4,35 zł 5,44 zł
 2. Worek Athleisure Bag Base
  Worek Athleisure Bag Base
  Już od 48,38 zł 60,47 zł
 3. Torba na buty Quadra
  Torba na buty Quadra
  Już od 36,17 zł 45,21 zł
 4. Torba uniwersalna Quadra
  Torba uniwersalna Quadra
  Już od 182,47 zł 228,09 zł
 5. Organiczna mini torba EarthAware™ Westford Mill
  Organiczna mini torba EarthAware™ Westford Mill
  Już od 15,62 zł 19,53 zł
 6. Worek bawełniany ze sznurkiem Westford Mill
  Worek bawełniany ze sznurkiem Westford Mill
  Już od 8,87 zł 11,09 zł
 7. Bawełniana torba Premium Westford Mill
  Bawełniana torba Premium Westford Mill
  Już od 4,53 zł 5,66 zł
 8. Klasyczna torba z juty Printer Westford Mill
  Klasyczna torba z juty Printer Westford Mill
  Już od 25,06 zł 31,32 zł
 9. Torba HDI Compact Result
  Torba HDI Compact Result
  Już od 13,13 zł 16,41 zł
 10. Torba messenger Jassz
  Torba messenger Jassz
  Już od 7,32 zł 9,15 zł
 11. Torba bawełniana mała 2226-SH Jaszz
  Torba bawełniana mała 2226-SH Jaszz
  Już od 3,22 zł 4,03 zł
 12. Plecak ze sznurkiem Jaszz
  Plecak ze sznurkiem Jaszz
  Już od 8,42 zł 10,53 zł
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-12 z 167

na stronę
Ustaw kierunek rosnący

Torebki i plecaki - czy to dobry pomysł na gadżet reklamowy? Jak najbardziej! Jest to przede wszystkim upominek niestandardowy. Nie da się przejść obok niego obojętnie. A jeśli zostanie na nim dodatkowo umieszczony nadruk, jego siła marketingowa będzie naprawdę duża! Torby i plecaki to przedmioty użyteczne, które budzą jednocześnie wiele pozytywnych emocji. Z tego powodu nasz sklep internetowy opracował specjalną ofertę, w której bez trudu można znaleźć inspirację na gadżet reklamowy.

Aby gadżet spełnił swoją rolę, umieścimy na nim odpowiedni nadruk. To może być nazwa lub logo firmy, slogan reklamowy czy interesująca grafika. A wszystko po to, aby torba przykuwała wzrok i uwagę. Symbol danej firmy sprawia, że upominek łatwo jest powiązać z konkretnym producentem lub usługodawcą. Obdarowany w mig zapamiętuje od kogo otrzymał podarunek. Ponieważ nosi plecak w miejscach publicznych, również inne osoby mają szansę na zapoznanie się z daną marką.

Wszystkie oferowane przez nasz torebki i plecaki cechują się nienagannym wykonaniem i wysoką estetyką. W ofercie nie brakuje propozycji sportowych, casulowych, jak i tych eleganckich. Niektóre modele są proste w formie, inne zaskakują swoim wyglądem. Dobór gadżetu powinien być uzależniony od strategii marketingowej. Warto zadać sobie pytanie: jakie skojarzenia powinien budzić dany plecak lub torba w klientach? Gadżet tego typu powinien być wizytówką danej marki, dlatego należy zadbać o spójność przekazu. Nie ma więc w naszej ofercie produktów, które są lepsze lub gorsze - ich wybór powinien być zawsze rozpatrywany indywidualnie. Warto także zastanowić się nad formą i wyglądem nadruku, który także powinien współgrać z wyglądem torby czy plecaka.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą toreb i plecaków, które świetnie sprawdzą się jako gadżet reklamowy. Duży wybór sprawia, że każdy znajdzie u nas idealny dla siebie model - pod względem formy, kolorystyki, rozmiaru, a także ceny. Chętnie nałożymy na przedmiot stosowny nadruk, który będzie solidny i wyraźny!

Copyright © 2020-present Comwear.pl. All rights reserved.