Torby i plecaki

Torby i plecaki w naszym asortymencie są różnorodne. Chodzi o to, aby każdy mógł w nim znaleźć taki produkt, który najlepiej reprezentuje daną markę. Oferujemy więc plecaki i torby sportowe, organizery, torby na laptopy, a nawet nesesery. Czy to oznacza, że taka metoda promocji jest droga? Niekoniecznie. Ceny toreb i plecaków różnią się, dlatego bez problemu można znaleźć coś na swoją kieszeń. Przykładowo, atrakcyjnym cenowo upominkiem jest ekologiczna torba na zakupy.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-12 z 181

na stronę
Ustaw kierunek rosnący
 1. Torba Gusset z podwójnymi uchwytami Jassz
  Torba Gusset z podwójnymi uchwytami Jassz
  Już od 7,78 zł
 2. Plecak do przechowywania żywności Shugon
  Plecak do przechowywania żywności Shugon
  Już od 76,22 zł
 3. Plecak odblaskowy Hi-Vis London Shugon
  Plecak odblaskowy Hi-Vis London Shugon
  Już od 127,11 zł
 4. Torba sportowa z usztywnionym dnem Bag Base
  Torba sportowa z usztywnionym dnem Bag Base
  Już od 157,50 zł
 5. Torba z elementami odblaskowymi Enhanced-Viz Quadra
  Torba z elementami odblaskowymi Enhanced-Viz Quadra
  Już od 15,47 zł
 6. Torba z paskiem Deluxe Quadra
  Torba z paskiem Deluxe Quadra
  Już od 36,23 zł
 7. Organiczna mini torba EarthAware™ Westford Mill
  Organiczna mini torba EarthAware™ Westford Mill
  Już od 14,37 zł
 8. Bawełniany worek gimnastyczny Premium Westford Mill
  Bawełniany worek gimnastyczny Premium Westford Mill
  Już od 13,54 zł
 9. Sportowa torba Duffel Dundee Shugon
  Sportowa torba Duffel Dundee Shugon
  Już od 141,75 zł
 10. Plecak Hardbase Bag Base
  Plecak Hardbase Bag Base
  Już od 126,74 zł
 11. Torba BG572 Bag Base
  Torba BG572 Bag Base
  Już od 113,10 zł
 12. Torba sportowa Quadra
  Torba sportowa Quadra
  Już od 93,42 zł
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-12 z 181

na stronę
Ustaw kierunek rosnący

Torebki i plecaki - czy to dobry pomysł na gadżet reklamowy? Jak najbardziej! Jest to przede wszystkim upominek niestandardowy. Nie da się przejść obok niego obojętnie. A jeśli zostanie na nim dodatkowo umieszczony nadruk, jego siła marketingowa będzie naprawdę duża! Torby i plecaki to przedmioty użyteczne, które budzą jednocześnie wiele pozytywnych emocji. Z tego powodu nasz sklep internetowy opracował specjalną ofertę, w której bez trudu można znaleźć inspirację na gadżet reklamowy.

Aby gadżet spełnił swoją rolę, umieścimy na nim odpowiedni nadruk. To może być nazwa lub logo firmy, slogan reklamowy czy interesująca grafika. A wszystko po to, aby torba przykuwała wzrok i uwagę. Symbol danej firmy sprawia, że upominek łatwo jest powiązać z konkretnym producentem lub usługodawcą. Obdarowany w mig zapamiętuje od kogo otrzymał podarunek. Ponieważ nosi plecak w miejscach publicznych, również inne osoby mają szansę na zapoznanie się z daną marką.

Wszystkie oferowane przez nasz torebki i plecaki cechują się nienagannym wykonaniem i wysoką estetyką. W ofercie nie brakuje propozycji sportowych, casulowych, jak i tych eleganckich. Niektóre modele są proste w formie, inne zaskakują swoim wyglądem. Dobór gadżetu powinien być uzależniony od strategii marketingowej. Warto zadać sobie pytanie: jakie skojarzenia powinien budzić dany plecak lub torba w klientach? Gadżet tego typu powinien być wizytówką danej marki, dlatego należy zadbać o spójność przekazu. Nie ma więc w naszej ofercie produktów, które są lepsze lub gorsze - ich wybór powinien być zawsze rozpatrywany indywidualnie. Warto także zastanowić się nad formą i wyglądem nadruku, który także powinien współgrać z wyglądem torby czy plecaka.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą toreb i plecaków, które świetnie sprawdzą się jako gadżet reklamowy. Duży wybór sprawia, że każdy znajdzie u nas idealny dla siebie model - pod względem formy, kolorystyki, rozmiaru, a także ceny. Chętnie nałożymy na przedmiot stosowny nadruk, który będzie solidny i wyraźny!

Copyright © 2020-present Comwear.pl. All rights reserved.