Koszulki polo B&C

Koszulki polo z ich sportowym rodowodem od lat należą do chętnie noszonych elementów odzieży zarówno przez mężczyzn, jak i kobiety. Koszulki polo B&C sprzedawane przez nasz sklep internetowy mogą posłużyć do rozmaitych stylizacji na co dzień, pozwalając zachować luz, a jednocześnie tak cenioną we współczesnych czasach sportową elegancję.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 14

na stronę
Ustaw kierunek rosnący
 1. Koszulka polo Energy Pro B&C
  Koszulka polo Energy Pro B&C
  Już od 96,41 zł
 2. Koszulka polo z kieszonką Skill Pro B&C
  Koszulka polo z kieszonką Skill Pro B&C
  Już od 107,85 zł
 3. Dziecięca koszulka polo Safran B&C
  Dziecięca koszulka polo Safran B&C
  Już od 46,96 zł
 4. Koszulka polo ID.001 B&C
  Koszulka polo ID.001 B&C
  Ocena:
  100%
  Już od 30,63 zł
 5. Damska koszulka polo Safran Pure B&C
  Damska koszulka polo Safran Pure B&C
  Ocena:
  90%
  Już od 33,03 zł
 6. Damska koszulka polo Inspire B&C
  Damska koszulka polo Inspire B&C
  Już od 43,17 zł
 7. Koszulka polo Safran B&C
  Koszulka polo Safran B&C
  Już od 45,97 zł
 8. Koszulka polo Inspire B&C
  Koszulka polo Inspire B&C
  Już od 38,66 zł
 9. Koszulka polo z długim rękawem ID.001 B&C
  Koszulka polo z długim rękawem ID.001 B&C
  Już od 58,22 zł
 10. Damska koszulka polo ID.001 B&C
  Damska koszulka polo ID.001 B&C
  Ocena:
  100%
  Już od 30,63 zł
 11. Koszulka polo z paseczkami Safran Sport B&C
  Koszulka polo z paseczkami Safran Sport B&C
  Już od 79,52 zł
 12. Koszulka polo z kieszonką Safran Pocket B&C
  Koszulka polo z kieszonką Safran Pocket B&C
  Już od 82,94 zł
 13. Damska koszulka polo z długim rękawem ID.001 B&C
  Damska koszulka polo z długim rękawem ID.001 B&C
  Już od 58,22 zł
 14. Koszulka polo Heavymill B&C
  Koszulka polo Heavymill B&C
  Już od 83,86 zł
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 14

na stronę
Ustaw kierunek rosnący

Historia wejścia do mody koszulek polo mocno związana jest ze sportem, a konkretnie z tenisem. Na przełomie XIX i XX wieku zostały one zaprojektowane przez siedmiokrotnego zwycięzcę turnieju tenisowego Wielki Szlem – Rene Lacoste’a. Krótkie rękawki i kołnierzyk koszulek polo zastąpiły mniej wygodne, używane do tej pory w tenisie stroje męskie: koszule z długimi rękawami zapinanych na guziki. Podwijały się one przy każdym ruchu tenisistów, utrudniając swobodę ruchów graczy w tenisa. Zaprojektowane przez Lacoste’a koszulki były znacznie bardziej komfortowe w noszeniu, a jednocześnie zachowywały obowiązujący w tenisie styl sportowej elegancji. Kiedy Lacoste zakończył karierę sportową, wszedł na dobre na rynek modowy, prezentując kolekcję koszulek polo zdobionych charakterystycznym krokodylkiem będącym logo firmy nazwanej jego nazwiskiem i funkcjonującej do dzisiaj.

Projekt koszulek polo nie został jednak zastrzeżony jedynie dla firmy założonej przez francuskiego tenisistę. Wkrótce zyskały one taką popularność wśród klientów, że ich produkcję rozpoczęły również inne marki. Szczególnie polubili je gracze w golfa, zakładając je do swoim rozgrywek, a także kobiety, którym koszulki polo pozwalają zachować sportowy luz i wygodę przy jednoczesnej elegancji.

Nasz sklep internetowy oferuje koszulki polo B&C, dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej i różnorodnych rozmiarach. Dzięki temu każdy nasz klient będzie mógł znaleźć odpowiednią dla siebie koszulkę w ulubionym kolorze. Oferowane przez nas koszulki polo szczególnie sprawdzają się jako alternatywa dla tradycyjnych męskich koszul w gorące dni i będą zawsze modnym dodatkiem garderoby, niezależnie od zmieniających się trendów. W sprzedaży dostępne są zarówno koszulki polo męskie, jak i damskie, utrzymane najczęściej w żywych, pastelowych odcieniach, a także koszulki w rozmiarach dziecięcych, co umożliwia wygodne dokonanie zakupów drogą internetową dla całej rodziny. Korzystna cena i dobry gatunkowo materiał to kolejne atuty dostępnych w naszym sklepie koszulek polo. Zachęcamy do sprawdzenia całego naszego asortymentu odzieżowego i dokonania zakupów zgodnie z potrzebami swoimi i całej rodziny!

Copyright © 2020-present Comwear.pl. All rights reserved.