Ponad 200 000 zadowolonych klientów Ponad 200 000 zadowolonych klientów.
Nasza firma istnieje od ponad 10 lat. W tym czasie obsłużyliśmy ponad 200 000 klientów. Z czego około 20% to firmy lub instytucje.
Przy współpracy z naszymi klientami zawsze kierujemy się zasadą aby zapewnić taki poziom usług jaki sami chcielibyśmy otrzymać. Takie podejście pozwala nam utrzymać ponad 99,5% zadowolenie klientów z przeprowadzonych transakcji.
W gronie naszych klientów znaleźli się m. in. : Xerox, Suzuki, Sferis, Volvo, InterCars, Ibis hotels, Hotel Ossa, Osada Śnieżka, Hotel Uniejów, Riwal, Black Red White oraz wiele, wiele więcej:)
Darmowa dostawa Darmowa dostawa
Wiemy jak ważna jest darmowa dostawa dlatego oferujemy darmową wysyłkę dla każdego. Bez wyjątków.
Darmowa dostawa jest dostępna przy zakupach o wartości od 99 zł brutto. Nie ma konieczności opłacania rocznych ani miesięcznych abonamentów. Jedynym warunkiem jest aby wartość zakupionych przedmiotów była większa niż 99 zł brutto
Ponieważ, oprócz tego aby dostawa była gratis, ważne jest aby była jak najszybsza oraz jak najbezpieczniejsza. Dlatego w ramach darmowej dostawy oferujemy przesyłkę kurierską.
Nadruki wg Twojego projektu Nadruki dla Ciebie
Praktycznie na wszystkich produktach z naszej oferty możemy wykonać nadruk wg Twojego projektu.
Nadruki wykonujemy różnymi technikami, opisanymi dokładniej na stronach produktów. Są to między innymi sitodruk, haft, dtg, sublimacja i jeszcze kilka innych.
Ponieważ wybór techniki nadruku może nastręczać pewnych trudności, na stronach produktów na naszym blogu przygotowaliśmy szczegółowe opisy technik zdobień.
Chętnie też doradzimy jaka technika będzie najlepsza przy Twojej realizacji.
Ponad 50 000 unikalnych wariantów produktów Ponad 50 000 unikalnych produktów
W naszej ofercie znajduje się około 50 000 wariantów produktów. Docelowo planujemy aby liczba ta sięgnęła ponad 1 000 000 wariantów.
Wiemy, że każdy klient kieruje się własnymi unikalnymi potrzebami i wymaganiami, aby im sprostać zapewniamy olbrzymi wybór asortymentu oraz fachowe doradztwo przy wyborze produktów.
Ubrania i nadruki wysokiej jakości Jakość
Uważamy, że jakość oferowanych usług oraz przedmiotów jest najważniejsza i nie podlega żadnej negocjacji. Dlatego naszą misją jest “Dostarczenie jak najwyższej jakości produktów w rozsądnej cenie”.
W 100% skupiamy nasze działania na tym aby dostarczyć naszym klientom produkt o jakości premium w zakresie obsługi klienta, bezpieczeństwa transakcji, jakości produktów i usług.
Atrakcyjne ceny i ciekawe promocje Atrakcyjna oferta i promocje
Nasza firma istnieje od ponad 10 lat. Przez ten czas udało nam się rozwinąć szerokie kontakty handlowe oraz zbudować silną pozycję negocjacyjną. Dzięki temu nasza stała oferta jest jedną z najatrakcyjniejszym na polskim rynku.
Dodatkowo dla stałych klientów oferujemy dodatkowe rabaty.
Co jakiś czas oferujemy też “Mega promocje” ograniczone czasowo i ilościowo. Aby z nich skorzystać nie należy zbydnio zwlekać:)
Copyright © 2020-present Comwear.pl. All rights reserved.