Bluzy z własnym nadrukiem

Bluzy z własnym nadrukiem są jedną z chętniej wykorzystywanych, praktycznych i skutecznych form reklamy. Z powodzeniem można je także wykorzystać w postaci personalizowanego prezentu, który obdarowany będzie mógł wykorzystać na co dzień. Dzięki zastosowaniu różnych krojów, kolorów oraz sposobów wykończenia, bez problemu każda firma dopasuje je do konkretnych potrzeb i wizji prowadzonych działań marketingowych.

Bluzy z nadrukiem doskonale sprawdzą się również w postaci funkcjonalnej odzieży firmowej. Mogą być elementem ubrania roboczego, wykorzystywanego np. przez pracowników magazynu, który pozwoli im zapewnić odpowiedni komfort cieplny oraz wygodę podczas pracy. Można na nich umieścić nie tylko logo firmy, ale także i inną dowolną grafikę w postaci m.in. myśli przewodniej lub hasła reklamowego, kojarzonego z daną marką.

Sklep internetowy, oferujący wysokiej jakości bluzy z własnym nadrukiem

Comwear jest miejscem, w którym od lat możemy liczyć na szeroką ofertę handlową pod względem odzieży reklamowej i roboczej. Dzięki profesjonalnemu podejściu do klienta, a także kierowaniu się zasadą, że poziom usług powinien być taki sam, jaki sklep sam chciałby otrzymać, dba o wysoką jakość dostarczanych produktów i usług. Dlatego też oferowana w Comwear odzież, cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno w przypadku tych mniejszych, średnich, jak i największych przedsiębiorstw. Dodatkowo wspomniany sklep dba o to, aby cena dostarczanych produktów była rozsądna, dzięki czemu jego asortyment jest jednym z najatrakcyjniejszych na rynku.

Rodzaje bluz oferowane przez sklep Comwear

Szeroka gama bluz z własnym nadrukiem, które dostępne są w wersji dla kobiet, mężczyzn i dzieci, sprawia, że każdy klient znajdzie dokładnie taki rodzaj produktu, który z pewnością przypadnie mu do gustu. Ze względu na wykonanie ich z wysokogatunkowych materiałów, sprostają one oczekiwaniom tych najbardziej wymagających odbiorców. Mowa w tym momencie nie tylko o dobrej jakości bawełny, ale także poliestru i polaru. Bluzy oferowane przez Comwear, mogą być rozpinane, zakładane przez głowę lub wyposażone w kaptur. Stąd też doskonale sprawdzają się wśród osób ceniących zarówno styl, jak i poczucie komfortu.

Metoda druku wykorzystywana przez Comwear

Nowoczesną techniką stosowaną przez Comwear w celu naniesienia estetycznego, trwałego i odpornego nadruku na bluzę, jest DTG (Direct To Garment). Wspomniany rodzaj druku daje możliwości odwzorowania dowolnej grafiki nie tylko na materiale bawełnianym, ale także na bawełnie z dodatkiem wiskozy lub elastanu. W przypadku tej techniki znakowania odzieży, należy wykorzystać specjalną drukarkę do tekstyliów, pozwalającą na drukowanie bezpośrednio na materiale. Technika DTG zapewnia najwyższą jakość, również w przypadku skomplikowanych grafik.