Marka B&C - wszystko co trzeba wiedzieć

B&C Collection to jedna z tych marek odzieżowych, które specjalizują się w produkcji najwyższej jakości odzieży reklamowej. W jej szerokiej ofercie dostępne są modele przeznaczone dla kobiet, mężczyzn, a także dla dzieci. Przy produkcji ubrań firma ta stosuje najnowsze technologie.

Firma B&C Collection szyje bluzy oraz kurtki, w tym reklamowe. Bardzo ważne miejsce w ofercie tej firmy zajmują nadruki na odzieży. Mogą to być np. logo firmowe dla ubrań dla pracowników przedsiębiorstwa czy symbole drużyny sportowej, zespołu muzycznego lub dowolna grafika stanowiąca np. pamiątkę z wyjazdu wakacyjnego. Wybierając indywidualizowane bluzy lub kurtki, warto postawić na tę markę.

B&C Collection – wygoda, elastyczność, komfort termiczny

Odzież firmy B&C Collection to świetne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą zamówić ubrania firmowe w dowolnym kolorze, w różnych rozmiarach, które ozdobione będą symbolem przedsiębiorstwa. Zarówno do produkcji tej odzieży, jak i do umieszczenia na niej zamówionych przez klienta symboli, ta marka odzieżowa stosuje najnowsze technologie. Kurtki oraz bluzy reklamowe marki B&C Collection to odzież bardzo estetyczna, wygodna i ciepła, a ponadto trwała oraz bardzo wygodna. Każdy kto ją nosi nie odczuwa dyskomfortu z powodu ograniczonych ruchów. B&C stosuje do produkcji tylko i wyłącznie materiały z najwyższej półki. B&C Collection w swojej ofercie ma także odzież ekologiczną, która zapewnia najwyższy komfort noszenia.

Ubrania oferowane przez tego uznanego producenta to:

  • bluzy reklamowe lub z dedykowaną symboliką;
  • kurtki reklamowe lub z dedykowaną symboliką.

Kurtki B&C Collection – najwyższej jakości odzież reklamowa mikropolar

Marka B&C Collection to odzież reklamowa, która skutecznie chroni przed takimi czynnikami atmosferycznymi jak np. deszcz, zimno i wiatr. Stosowany do jej produkcji mikropolar daje wiele korzyści termicznych, a przede wszystkim zapewnia jakże ważny komfort cieplny. Warto również wymieć m.in. to, że materiał ten pozwala skórze swobodnie oddychać, a przy tym skutecznie izoluje i chroni przed zmiennymi i trudnymi warunkami atmosferycznymi, o które w naszym klimacie nietrudno.

Bluzy B&C Collection – najnowsze technologie stosowane przy produkcji

Bluzy marki B&C Collection są wykonane przy użyciu najnowszych technologii z wysokojakościowego materiału. Jego produkcja polega na tym, że całość poliestru umieszczana jest między dwiema warstwami – zewnętrzną i wewnętrzną. To sprawia, że w bluzach reklamowych firmy B&C każdy czuje się zawsze komfortowo, gdyż poliester znajduje się tylko i wyłącznie w środkowej części materiału. Dzięki temu skóra użytkownika ma kontakt tylko z bawełną. Z kolei brak poliestru w warstwie zewnętrznej bluzy, powoduje, że jest ona matowa.

Odzież marki B&C Collection dostępna w wielu kolorach i różnych rozmiarach

Poszczególne modele firmy B&C Collection są bardzo dobrze zaprojektowane, dzięki czemu są wygodne. Ponadto są one dostępne w wielu różnych wersjach kolorystycznych. Zdecydowana większość rozmiarów zawiera się w bardzo szerokim przedziale od XS do 4XL. Ponadto dostępne są modle w wersjach damskich, męskich oraz dziecięcych.

Odzież reklamowa B&C Collection z haftem lub nadrukiem

Do najważniejszych aspektów w ofercie firmy B&C Collection należy możliwość naniesienia dowolnego nadruku lub haftu reklamowego. To doskonały sposób na skuteczną promocję swojej firmy, ale też możliwość zaprezentowania herbu swojej drużyny sportowej czy innej grafiki.