Odzież Gildan - co to za marka i co ma w swojej ofercie?

Wśród marek odzieżowych, które produkują odzież reklamową i roboczą ważne miejsce zajmuje kanadyjska firma Gildan, która jest obecna na rynku od 1984 roku. Ma ona w swojej szerokiej ofercie ubrania, które wyróżniają się bogatą kolorystyką i różnymi ciekawymi fasonami.

Gildan to firma, która cały czas się rozwija i nieustannie zyskuje popularność. Bardzo ważne miejsce zajmują koszulki w wielu rozmiarach – modele damskie, męskie i dziecięce. Bardzo dobrymi opiniami cieszą się zwłaszcza koszulki z grafiką w postaci nadruku, który może przedstawiać np. logo firmy. To ciekawe rozwiązanie zwłaszcza, jeśli chcesz promować swoją firmę i nadać jej pozytywny i profesjonalny wydźwięk.

Koszulki i bluzy Gildan – świetne na każdą okazję

Koszulki marki Gildan to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy poszukują indywidualnych T-shirtów z nadrukiem. Prezent w postaci koszulki z nadrukiem Waszej grupy muzycznej, zespołu sportowego czy dedykowana dla pracowników koszulka z logo firmy. Nadruk tego typu może się także pojawić na bluzach. To sprawia, że t-shirty i bluzy Gildan doskonale sprawdzą się na wydarzenia sportowe, kulturalne, rodzinne lub dla grupy przyjaciół. Koszulki firmowe znajdą zastosowanie zarówno w biurze, jak i w terenie czy warsztacie.

Koszulki i bluzy tej uznanej kanadyjskiej marki mają wszechstronne zastosowanie, dzięki czemu sprawdzą się na każdą okazję. Mogą być np. świetnym upominkiem, towarzyszyć w imprezach sportowych czy eventach kulturalnych. To też doskonała pamiątka z wakacji lub wyprawy. Pomoże w integracji grupy, może być nagrodą w konkursie lub cennym dodatkiem dla pracowników.

Gildan – najwyższa jakość materiałów i wykończenia

Ubrania marki Gildan wyróżniają się bardzo wygodnym krojem sportowym, dzięki czemu nie krępują ruchów. Kolejną zaletą odzieży tej uznanej marki jest materiał, z jakiego wykonywana jest ta odzież – to poliester doskonale zachowujący się na ciele w czasie wszelakiej aktywności fizycznej. Poza tym, że ubrania Gildan wykonane są z materiałów najwyższej jakości, to są też starannie uszyte przy zastosowaniu trwałych szwów, a także odpowiednich wzmocnień w newralgicznych miejscach – dotyczy to w szczególności odzieży sportowej oraz roboczej.

Ubrania marki Gildan – nowoczesne wzornictwo, bogata kolorystyka

Odzież Gildan może się również poszczycić nowoczesnym wzornictwem. Co godne uwagi, koszulki produkowane przez tę firmę dostępne są w wyrazistych, intensywnych kolorach – przekłada się to na fakt, iż nie blakną one przez długi czas, nawet po wielokrotnym wypraniu. W ofercie tego producenta mamy do wyboru aż 107 kolorów, w tym odcienie ciepłe i chłodne, a także czyste, złamane i pastelowe. Różne tekstury materiałów połączone z wieloma kolorami oraz możliwością wykonania dowolnego praktycznie nadruku dają bardzo ciekawe efekty. Dużym uznaniem cieszą się zwłaszcza grafiki w trwałym sitodruku. Istnieje również możliwość zastosowania haftu komputerowego, DTG i sublimacji do naniesienia grafiki na odzież, np. na t-shirt lub koszulkę polo.

Szeroka oferta marki Gildan

Szeroka oferta marki Gildan obejmuje wiele produktów takich jak:

  • t-shirty;
  • koszulki polo;
  • bluzy rozpinane;
  • bluzy wkładane przez głowę;
  • odzież sportowa;
  • czapki;
  • koce.
Odzież Gildan dostępna jest w wersjach: damskiej, męskiej oraz w rozmiarach dla dzieci w wieku 2 - 6 lat. Rozmiary proponowane przez tę firmę mieszczą się w bardzo szerokim zakresie – niektóre modele dostępne są w rozmiarówce od XS aż po 5XL, a większość dostępnych modeli ubrań zawiera się w przedziale od S do 2XL.