Fruit of the Loom - co i dlaczego warto kupić?

Niska cena, wysoka jakość i świetny wygląd - to najważniejsze cechy odzieży marki Fruit of the Loom. Cieszy się ona bardzo dużą popularnością na całym świecie. Czemu zawdzięcza swój sukces i dlaczego warto dokładnie zapoznać się z jej asortymentem? Wyjaśnimy w poniższym tekście!

Fruit of the Loom - historia marki

Marka Fruit of the Loom może pochwalić się bardzo bogatą historią. Jej początki sięgają już 1851 roku. To wtedy właściciel zakładów włókienniczych Robert Knight razem z bratem Beniaminem założyli firmę w Rhode Island. Swoją kultową nazwę otrzymała ona w 1856 roku. Inspiracją były rysunki owoców, które wykonywała córka jednego z właścicieli sklepów zaopatrywanych przez braci Knight. Pod taką nazwą firma została zarejestrowana w 1871 roku po wprowadzeniu przez Kongres pierwszych przepisów o znakach handlowych. Otrzymała numer 418. Jest to marka z jednym z najstarszych oznaczeń handlowych na świecie, która nadal funkcjonuje na rynku pomimo zawirowań i problemów finansowych. Fruit of the Loom nadal produkuje odzież we własnych fabrykach i dostarcza ją do ponad 70 państw na świecie.

Dlaczego warto kupić odzież Fruit of the Loom?

Ubrania marki Fruit of the Loom są bardzo często wybierane przez pracodawców jako baza do stworzenia jednolitych strojów dla pracowników. Sięgają po nie również firmy, aby przygotować ubrania reklamowe. Gładkie elementy garderoby w soczystych kolorach świetnie komponują się z oryginalnymi nadrukami i pozwalają na zaprojektowanie atrakcyjnych ubrań. Swoją popularność produkty Fruit of the Loom zawdzięczają korzystnej cenie, która łączy się z wysoką jakością. Pozwala to firmom zapewnić wygodne i wytrzymałe ubrania bez konieczności wydawania dużych sum. Wśród klientów marki są również osoby prywatne, które poszukują niedrogich, prostych ubrać, na bazie których stworzą minimalistyczne stylizacje.

Najlepsze propozycje dla kobiet

Firma Fruit of the Loom zajmuje się produkcją ubrań dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku. Dla Pań, które lubią sportowy styl, proponuje przede wszystkim przewiewne T-shirty w ponad 30 kolorach. W chłodniejsze dni przydatne będą dodatkowo ciepłe bluzy, które dostępne są w kilku wariantach. Marka posiada w swojej ofercie również elegantsze części garderoby: koszule z długim i krótkim rękawem oraz koszulki polo.

Męskie bestsellery

Ubrania marki Fruit of the Loom są również bardzo chętnie wybierane przez mężczyzn. Ich różnorodność sprawia, że mogą stać się bazą do wielu stylizacji. Na co dzień warto wykorzystać luźne koszulki z krótkim i długim rękawem czy bawełniane spodenki. Z kolei podczas oficjalnych wyjść idealne będą wysokiej jakości koszule. Jeżeli planujesz trening, wypróbuj bluzy i spodnie dresowe Fruit of the Loom. W ofercie marki nie zabrakło również wygodnej bielizny męskiej.

Komfortowa odzież dziecięca

W kolorowe koszulki, wygodne bluzy, stylowe polówki i praktyczne spodnie dresowe Fruit of the Loom możesz zaopatrzyć również dzieci. Wysoka jakość i wygodny krój sprawiają, że świetnie sprawdzą się one podczas uprawiania sportu. Będą również niezawodne jako stroje z nadrukiem podczas konkursów czy wyjazdów. Z ich pomocą uczestnicy będą wyróżniać się z tłumu.

Uzupełnij garderobę o klasyczne fasony Fruit of th Loom

Marka Fruit of the Loom cały czas zyskuje nowych klientów. Korzystne ceny, wysoka jakość i uniwersalne fasony sprawiają, że wiele osób decyduje się na zakupy produktów tej amerykańskiej firmy. Jeżeli poszukujesz niezawodnych koszulek, praktycznych bluz czy wygodnych spodni, na których możesz stworzyć własne nadruki, z pewnością docenisz wszystkie zalety marki. Przekonaj się o licznych atutach ubrań Fruit of the Loom i uzupełnij nimi swoją garderobę.